Duket kaq mahnitëse, policja s*ksi e Kosovës i lë të gjithë pa fjalë me … (foto)

Linda Aliu njihet jo vetëm për profesionin e saj si police, por edhe për linjat trupore se ksi, të cilat i ekspozon me anë të fotove dhe videove që publikon në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundmi, Aliu ka ndarë me ndjekësit disa imazhe e veshur me bi kini dhe duket në super formë.

Ajo ka pozuar në këmbë duke treguar jo vetëm fizikun elegant e të tonifikuar, por edhe muskujt e barkut që vihen re lehtësisht.

Aliu tërheq gjithnjë vëmendje me pozat seksi në Instagram, të cilat nuk kalojnë pa marrë mijëra pëlqime e komente.

Në vitin 2016, imazhet e saj u bënë virale në rrjet e madje edhe mediat e huaja nisën të shkruanin për “policen se ksi nga Kosova”. Më parë, Aliu ka punuar si rrobaqepëse në një fabrikë e më pas zgjodhi që të studionte për të punuar si police. Pasi mbaroi akademinë, ajo punoi si police rrugore në fshatin Gadimja në Kosovë.

Në atë kohë, Linda i falënderoi të gjithë ata që e uruan për punën e re, duke shtuar se kjo ka qenë gjithmonë ëndrra e saj.

TE TJERA

spot_img