HYRJELAJMESHOWBIZU kapën mat bashkë, shikoni çfarë dhurate i bëri Eltoni Anës për...

U kapën mat bashkë, shikoni çfarë dhurate i bëri Eltoni Anës për ditëlindje

Pak ditë më parë Ana festoi ditëlindjen me një festë ku nuk munguan as personazhe të “Përputhen”.

Ana mori urime e dhurata të shumta por më e veçanta padyshim ishte ajo nga partneri i saj.

Thuhet se Ana ka nisur një lidhje dashurie me Eltonin, me të cilin u kap mat në plazh. Eltoni ishte i pranishëm edhe tek festa e ditëlindjes dhe afrimiteti me Anën konfirmoi zërat për një “përputhje” të dy ish-konkurrentëve.

Eltoni i ka dhuruar Anës një buqetë me lule me një dedikim plot dashuri.

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im. Të dua deri në frymën e fundit”, ka shkruar ai.

TE TJERA

spot_img