Gazetarja fiton duartrokitjet e të gjithëve, ja çfarë shpëtoi gjatë transmetimit direkt (video)

Gazetarja greke e televizionit ERT Marina Demertzian, e cila ishte në Pefki për të raportuar mbi situatën e zjarreve, shpëtoi një kotele. Momenti tronditës u regjistrua të dielën pasdite, para syve të shikuesve të ERT.

Konkretisht, gazetarja e ERT Marina Demertzian, e cila ishte në Pefki në ishullin Evia për të mbuluar zjarret që digjeshin për ditën e gjashtë, shpëtoi një kotele ndërsa ishte në transmetim të drejtpërdrejtë.

Marina Demertzian e kapi me duart e saj dhe e vendosi atë në një shtëpi për t’u siguruar që nuk do të rrezikohej nga flakët.

TE TJERA

spot_img