Del foto, ky është burri që la shtatzënë 20-vjeçaren e sëmurë

Ky eshte Petrit Arapi, i cili akuzohet se ka abuzuar dhe ka lene shtatzane një 20-vjeçare, me probleme të shëndetit mendor.

Gjykata e Fierit ka caktuar masën ‘arrest me burg’ për 56-vjeçarin.

Ndërkohë bashkëshortja e tij është shprehur se nuk di asgjë për ngjarjen.

TE TJERA