Alfred Cako publikon pamjet që po thyejnë rrjetin, ja kush i ndez zjarret masive

Konspiracionisti Alfred Cako ka bërë disa publikime të frikshme në rrjetet sociale që po shpërndahen me shpejtësi në rrjet.

Ai ka publikuar 2 video ku tregohet qartë se zjarret janë vënë nga dora e njeriut. Në njërën prej tyre shihet se si një dron fluturon mbi pyje duke lëshuar bomba zjarri ndërsa në një tjetër është person që i ndez pa kurrëfarë problemi.

Ende nuk dihet burimi i këtyre video-ve, apo se në cilin shtet janë xhiruar.

“Do vijne edhe ketu kete muaj keta monstra me drona; hapni syte!

Arsyeja? Do tu vihen taksa bizneseve gjoja per “ngrohjen diellore” pasi te hyjne te gjitha qeverite tek Marreveshja e Parisit dhe, se dyti, clirimin e qendrave urbane nga pyjet rreth e rrotull qe kur te leshohet 5G mos gjejne vrime ku te futen keta me tallash hekuri ne trup;” -shkruan Cako në postimet e tij.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME