Nuk e mbajnë dot më këmbët. Cekja i Beratit tapë duke kërcyer në plazh

Sejfulla Myftari i njohur nga të gjithë me emrin ‘Cekja’ është filmuar në një lokal në bregdet duke kërcyer.

Ajo që vihet re është se aktori mezi mbahet në këmbë saqë disa herë i vijnë në ndihmë persona të tjerë që e kapin nga krahu.

‘Do pimë do pimë raki- dëgjohet të thotë këngëtari ndërkohë që Cekes i shkojnë më së miri vargjet pasi duket sikur e ka tejkaluar numrin e gotave.

Aktori shfaqet duke kërcyer, i veshur me xhinse dhe këmishë me mëngë të gjata në mes të temperaturave përvëluese./dosja.al

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME