HYRJELAJMESHOWBIZModeratorja e dashur shqiptare Marina Vjollca në pritje të ëmbël/ Ja detaji...

Moderatorja e dashur shqiptare Marina Vjollca në pritje të ëmbël/ Ja detaji që cmendi fansat

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të komentuar në rrjete sociale e portale dhe jo vetëm.

Në një intervistë të dhënë për “Revista Who”, Marina rréfen jetën profesíonale dhe ndalet tek projekti i saj i markës së njohur të stilistes italiane, Elisabetta Franchi.

Ajo u zgjodh si ambasadore e kësaj marke vetëm pak muaj më parë dhe këtë markë Marina vendosi ta sillte nga Italia në vendin tokë eksklùzivisht për Shqipërinë.

Moderatorja e spektaklit të humorit “Klanifornia”, kohët e fundit nuk është treguar shumë aktive në rrjete sociale duke mos përditësuar ndjékësit e saj me të rejat e fundit.

Por në një postim të hédhur vetëm pak orë më parë, ajo shihet e veshur me një bluzë të zezë, të gjërë dhe me çantën përpara.

Nisur nga kjo dhe nga postimet e rralla në llogarinë e saj, fansat dhe ndjékësit nisën aludímet se Marina mund të jetë shtatzënë, kjo në fakt edhe për faktin se vetëm pak ditë më parë ajo falënderoi Zotin dhe pa asnjë detaj më të tej.

TE TJERA

spot_img