“Jam e virgjër”, befason modelja shqiptare: Kam vendosur që të bëhem murgeshë!

Modelja Xheni Brahaj e njohur nga publiku si “Sofia” te emisioni “Zonë e Lirë”, së fundmi me përgjigjen e saj ka lënë “gojë hapur” të gjithë publikun.

Ajo ka treguar se është e virgjër dhe nuk ka ndërmend që ta humbasë. Më tej, me shaka ka shtuar se do të bëhet murgeshë.

“Nuk e kam humbur dhe nuk e kam ndërmend ta humb sepse e kam vendosur që të bëhem murgeshë”, tha ajo për emisionin “Ora Verore”.

Gjithashtu, gjatë intervistës Xheni nuk la pa hedhur dhe disa kunja për organizatorët e “Miss Universe Albania”. Ajo është shprehur se vendin e parë në konkurse bukurie nuk e fiton ajo që duhet, por megjithatë nuk ka treguar “taktikat” se si mund të “rrëmbehet”, ky çmim.

Më tej ajo shprehet se televizioni është një gënjeshtër e madhe dhe sipas saj asgjë nuk është ashtu siç duket para ekranit.

TE TJERA