FOTO-LAJM/ Momenti prekës! Zjarrfikësi i stërlodhur harron veten, i jep ujë breshkës

Fotoja që shihni më poshtë po bën xhiron e rrjetit.

Aty duket një zjarrfikës në Greqi, i cili pas shuarjes se zjarreve është ulur të pushojë, por para se të konsumojë ujë vetë ai i ka dhënë ujë një breshke që ndodhej aty pranë.

Pas kësaj, sigurisht që interneti nuk mund të mos ‘binte në dashuri’.

Çfarë po ndodh brenda shtëpisë? Luizi vishet si sulltan!

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” janë vendosur ditën e sotme para një tjetër sfide. Ata do të realizojnë një fotosesion, të dedikuar...

“Plakat e Prillit” s’do na lënë rehat, si lindi legjenda dhe cili version duhet të besohet?

Pavarësisht se për shumë prej jush mund të duket thjesht një mit, koha ka treguar se “Plakat e prillit” kanë qenë te vërteta.   Në çdo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...