Familja e kërkonte prej 3 vitesh, 58-vjeçari gjendet i vdekur brenda një fuçie

Një 58-vjeçar është gjetur i vdekur brenda një fuçie të mbyllur në Greqi.

Skeleti i tij është gjetur sot, në brigjet e lumit Platanian në Rethymno, Kretë, ndërsa familja e kërkonte prej tre vitesh.

Në trupin e viktimës nuk është gjetur asnjë plagë me armë apo me thikë.

Hetuesit po punojnë për zbulimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje të rëndë, edhe pse shtojnë se pas kaq shumë kohe, është mjaft e vështirë që të ketë gjurmë që mund të zbardhin të vërtetën. 58-vjeçari ishte baba i dy fëmijëve.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...