“1 mijë euro”/ Dajana nxjerr SMS e οfertave: Ma hoqe TRURlN, rοpt për ty rezervοj gjithë Iokalet e Tiranës (FOTO)

Dajana Shabani nxjerr në rrjetet sociale mesazhet që i kanë ardhur nga disa b;urra, të cilët e si;mpatizojnë atë.

Të gjithë e dime që Dajana Shabani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe poston foto nga përditshmëria e saj.

Por së fundmi ajo ka publikuar disa mesazhe që i kanë ardhur në rrjetin social Instagram, ku shfaqen ofertat që i vijnë nga burra të ndryshëm.

Do të jepja 1000 dollarë, me dëshirëm më të madhe vetëm të takoj, fi;ksim m’u ke bërë”, thuhet në një mesazh.

Apeli për ndihmë nga familja Hasi në Postribë: Kemi nevojë për dru zjarri dhe ushqime

Një familje e varfër nga fshati Dragoç i Postribës bën apel për ndihmë në RTSH Shkodra. Familja e Sadik Hasit me 9 anëtarë mes...

Bledi Mane dhe Dea në një krevat: Kam ardhur të të …

Hyrja e gazetarit Bledi Mane brenda shtëpisë së Big Brother VIP dukshëm duket se ka trazuar ujërat mes banorëve.   Menjëherë sa është futur ai ka...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME