HYRJELAJMESHOWBIZXhemi Shehu publikon foton e të birit dhe qenka 100% kopja e...

Xhemi Shehu publikon foton e të birit dhe qenka 100% kopja e saj

Xhemi Shehu është një nga personazhet publike më të dashura nga publiku.

Ajo ka arritur të vjedhë zemrat e teleshikuesve me natyrën karizmatike, qetësinë dhe sigurisht bukurinë e jashtme, duke u konsideruar si një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar.

Ndonëse Xhemi është tërhequr nga televizioni, duke deklaruar se nuk ka në plan të rikthehet, të paktën për momentin, kurioziteti i ndjekësve rreth jetës private të saj mbetet i madh.

Vlen të theksohet se Xhemi është treguar gjithnjë shumë hermetike rreth jetës personale. Ajo është nënë e dy djemve, Martinit dhe Gabrielit, të cilët rrallë i ekspozon në rrjetet sociale.

Një përjashtim Xhemi e ka bërë ditën e sotme duke publikuar një foto të djalit të saj të madh. Kjo foto e shpërndarë në Instastory është realizuar gjatë pushimeve të moderatores me familjen e saj.

Martini ka ndryshuar goxha nga hera e fundit që Xhemi ka postuar një foto të tijën, e duket se është kthyer në kopjen perfekte të mamit.

TE TJERA

spot_img