Politikani i njohur shqiptar e thot troç: Tayna është këngëtarja ime e preferuar

Kandidati për kryetar të Prishtinës, nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj, i njohur edhe si vëllai i Ramush Haradinajt, ka qenë i ftuar në emisionin veror “Natë Vere” në T7.

Ndër të tjera Haradinaj tha se Tayna është këngëtarja e tij e preferuar. Politikani u shpreh se ka shumë respekt për artisten dhe i dëgjon shumë këngët e saj.

“Po e njoh Taynën, kam respekt shumë dhe është prej të preferuarave që e dëgjoj”, është shprehur Haradinaj.

TE TJERA

spot_img