Pamje që të këpusin shpirtin. Zjarrèfikësit shtrihen dhe flenë në tokë pas lodhjes së madhe

Një fotografi e zjarrfikësve në Greqi po bën xhiron e rrjetit. Mediat në vend kanë publikuar foton në të cilën shfaqen zjarrfikësit vullnetarë duke pushuar, të shtrirë në tokë, pasi kanë lu ftuar me orë të zgjatura me fla kët.

Sipas raportimeve, ata janë anëtarë të Shoqatës së Vullnetarëve të Mbrojtjes së Pyjeve, u shtrinë në tokë nga lodhja, ndërsa përpiqeshin pushonin.

Bëhet me dije se fotografia është publikuar të premten në mëngjes dhe numëron mijëra postime dhe komente për heroizmin e zjarr fikësve dhe kontributin e tyre.

BANORËT: JEMI TË RREZIKUAR, MJETET TË ULIN SHPEJTËSINË

Nga Nereida Vitoja   Zona në afërsi të komunitetit egjiptian prej kohësh njihet si një zonë ku mjetet lëvizin me shpejtësi të madhe. Banorët e këtij...

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit më të pafajshëm dhe më të rëndësishëm: një fëmijë me sindrοmën down.   Banorët e Big Brother...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME