(Foto) Shumë e bukur, si ylli. Vajza e këngëtares së njohur zgjidhet si nusja më e bukur e trojeve shqiptare

Simoneta Bajrami është emër i njohur i fushës së bukurisë dhe estetikes medicinale.

Simoneta, ka një nga qendrat më të mëdha estetikë në vend, që gjendet në Ferizaj dhe qe ka shumë kliente, madje edhe një numër të konsiderueshëm të fytyrave publike.

Disa herë është komentuar edhe pamja e saj mbreslënëse, stili, por edhe fakti se është vajza e këngëtares së mirënjohur, Antigona Sejdiu. E, bukuroshja ferizajase sapo i ka dhënë fund beqarisë.

Në knagjegjin e Simonetes ka kënduar edhe mikja e saj Fifi, por atmosferen e ka ndezur e ëma e bukuroshes, këngëtarja e afirmuar Antigona Sejdiu, e cila nën emocione ka kënduar dhe prekur zemrat e të ftuarave.

Menjëherë pas sherrit me Oltën, produksioni i bën të papriturën Luizit, tërbohen fansat

Çuditërisht sot produksioni vendosi që banorët të dëgjojnë muzikë me zë të lartë më të gjithë shtëpinë e “Big Brother”, ku një pjesë e...

Tha se nuk ka rrjete sociale, por a e di Luizi se dikush po bën namin me emrin e tij në Instagram?

Prej fillimit të edicionit të “Big Brother Vip Albania 2” në Instagram është hapur një profil me emrin “luiz.ejlli” që është rritur në mënyrë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...