Zbulohet PSE nuk ishin Melisa dhe Andi në ditëlindjen e Ana Lleshit

Dy netë më parë Diana Lleshi apo e njohur ndryshe “Ana 1” ka festuar ditëlindjen e saj ku pjesëmarres kanë qenë edhe shumë nga ish-konkurrentët e Për’puthen.

Mirëpo ai që i qëndroi më afër ishte konkurrenti që pak ditë më parë u kap “MAT” me Anën në bregdet dhe si duket dyshja e konfirmuan me lezet në këtë ditë.

Mirëpo me siguri edhe ju keni thënë me vete: Po Melisa dhe Andi ku janë?! Ata më parë ishin miq dhe Ana dhe Melisa përpos çdo gjëje u bënë shoqe të pandara. Por si qëndron e vërteta dhe pse nuk shkuan?!
E zbuloi vetë Melisa!

Ajo ka treguar se e kishin të pamundur pjesëmarrjen në ditëlindje, por i premton se do dalin patjetër.

“Ti ishe atje për mua dhe Unë do jem për ty!”, shkruan ish-konkurrentja, duke vazhduar me një “story” tjetër ku e uron me gjithë zemër.
Epo ja pra e mësuam pse nuk e pamë çiftin e njohur në ditëlindjen e “Call me Baba-s”! Kështu Melisa i sqaroi të gjithë se kanë një marrëdhënie mjaft të mirë mes tyre!/afterparty.al

TE TJERA

spot_img