Antonela qenka fejuar? Filluan urimet në Instagram, mësohet e vërteta!

328

Antonela Berisha njëra nga konkurrentet e sezonit të dytë të ‘’Për’puthen’’ vazhdon të shoqërojë shikuesit çdo ditë edhe pas përfundimit të programit pasi është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ish-konkurrentja deri më tani nuk ka pranuar se ka një mashkull në jetën e saj.
Mirëpo së fundmi postimet e saj kanë surprizuar ndjekësit ku edhe ka marrë shumë komente.

Ajo ka marrë dhuratë një unazë e cila ka ardhur nga grimieri Henri Gjata.

Antonela dëgjohet teksa thotë njerëz më uroni sapo u fejova. Kjo ka qenë një shaka mes tyre dhe dyshja kanë vazhduar ta mbajnë lojën e tyre për ndjekësit me shumë humor. Poor ku i dihet!