Partneri i dërgoi foto duke gatuar, nuk do ta besoni si e reja zbuloi tradhëtinë

278

Një e re amerikane ka zbuluar në një mnëyrë të cuditshme tradhtinë e të dashurit të saj.

26-vjeçarja e quajtur Kayla Paeth, që jeton në Chicago, mori në rrjete sociale një video të të dashurit të saj, ku ky i fundit shfaqej duke gatuar.

Ajo ka treguar, se aty, zbuloi një fakt tronditës, që dëshmonte se i dashuri po e tradhtonte.

Rrëfimin e reja e ka shpërndarë në aplikacionin “Tik Tok”, ku ka treguar se në tenxheren e mbushur me ushqime, reflektohej figura e një femre, me thonj të gjatë e me një telefon në duar.

Pas kësaj situate, Kayla është ndarë nga partneri dhe tanimë po shijon ditët e beqarisë.

https://fjala.al/wp-content/uploads/2021/08/2-6.jpg