Modelja shqiptare befason me deklaratën: Jam e vi*gjër, do bëhem murgeshë (Video)

Modelja Xheni Brahaj, e ftuar në emisionin “Ora Verore “ në RTV Ora, është shprehur se nuk e ka humbur virgjërinë. Më tej ajo shton se virgjërinë nuk do e humbasë pasi do të bëhet murgeshë.

Pjesë nga intervista:

Ronaldo Sharka: Kur e ke humbur virgjërinë

Xheni Brahaj: Nuk e kam humbur dhe nuk e kam ndërmend ta humb sepse e kam vendosur që të bëhem murgeshë

TE TJERA

spot_img