HYRJELAJMEKRONIKËMakina përfundon përmbys! Aksident fatal, humb jetën 48-vjeçari shqiptar

Makina përfundon përmbys! Aksident fatal, humb jetën 48-vjeçari shqiptar

Një 48-vjeçar shqiptar, i identifikuar si Ilirjan Reshataj, është aksidentuar me makinë dhe ka humbur jetën në Itali.

Aksidenti tragjik ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në një autostradë të Vicenza-s.

Ai udhëtonte me një makinë tip BMW kur ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka marrë plagë të rënda. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, shqiptari është gjetur jashtë makinës, çka tregon se aksidenti ka qenë shumë i rëndë.

Siç duket edhe nga pamjet, përplasja ka qenë shumë e fortë.

Shqiptari jetonte prej disa vitesh në Bolzano me familjen dhe ishte kamionist.

TE TJERA

spot_img