Jo vetëm Tea dhe Andi! Ish-konkurrentja e njohur nxjerr ‘zbuluar’ emisionin e Përputhen

147

Sindi Loci është një nga ish-konkurrentet më të komentuara të Përputhen, e ka cilësuar Muratin, me të cilin pati një pëlqim shumë të fortë në Përputhen, si njeriun më falso.

Sipas Sindit lidhja me Olën ishte show dhe e stisur jo vetëm nga ata të dy. Ajo ka zbuluar se pas daljes nga Përputhen, Murati dhe Ola nuk kanë patur fare komunikim me njëri-tjetrin, shkruajnë mediat.

“Personi më falso nga të gjithë, sepse sa kohë isha unë bënte si i dashuruar pas meje, sepse asnjë nuk e ftonte në takim dhe kur erdhi dikush tjetër doli me atë personin tjetër.

Ola dhe Murati pasi kanë dalë nga emisioni nuk kanë folur më me njëri-tjetrin. Ishte show, ishte e stisur jo vetëm nga dy personazhet mund të them”, është shprehur Sindi.