Çfarë po paralajmëron Hoxha? Gazetari: Diçka interesante është bërë gati

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka paralajmëruar në rrjetet sociale se së shpejti do publikojë një projekt interesant.

Hoxha bën me dije se po bashkëpunon me gazetarin e televizionit publik të Zvicres dhe një koleg nga Kosova.

Postimi i Artan Hoxhës

Dicka interesante eshte bere gati….

Me gazetarin e televizionit publik të Zvicres(SRF), Peter Balzli(Correspondent of Sëiss Television), dhe kolegun nga Kosova, mjeshtrin e kameras, Kushtrimin …

TE TJERA

spot_img