“Çfarë ke dashur të tregosh me këtë”, konkurrenten e Përputhen e kryqëzojnë pasi publikon foton +18

Sara Malaj do të mbahet mend nga “Për’puthen” si një vajzë pa komplekse dhe kështu është edhe jashtë programit të dashurisë.

Së fundmi ish-konkurrentja ka shijuar disa ditë pushime në Spanjë. Sot, bukuroshja bionde ka ndarë një foto me bikini, por ndryshe nga të tjerat është tepër provokuese dhe mund të konsiderohet si një imazh +18.

Në fotografi, Sara ka treguar vetëm të pasmet e saj teksa i mban me duar. Kaq ka mjaftuar që ajo të kryqëzohet nga ndjekësit. Sara ka marrë shumë komente negative, ku disa prej tyre shkruanin:

“Çfarë je duke treguar me këtë foto?”, “Meriton të urrehesh dhe të hiqesh nga Instagrami. Kush të bën ‘folloë’ pas kësaj dite është më keq se ty” etj.

Njërës prej tyre, Sara ka vendosur t’i kthejë përgjigje. Një vajzë i ka shkruar se nuk e kupton përse janë degjeneruar kaq shumë femrat e se i vjen për të vjellë.

“Pi një lemon soda se ta heq direkt”, i ka shkruar ish-konkurrentja. Pavarësisht reagimeve të shumta, Sara e ka mbajtur foton dhe nuk ka vendosur ta fshijë siç mund të ketë ndodhur me personazhe të tjerë të njohur më parë.

Luizit i paska rënë lotaria, ka fituar 100 mijë euro pa mbaruar ‘Big Brother’ akoma

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Luizi habit: Kiara hajde puthemi që mos të dalësh ti dhe të kapim finalen

Luizi dhe Kiara në një moment që janë ndodhur vetëm së bashku janë shprehur sërish më njëri tjetrin për lidhjen e tyre.   Kiara e ka...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...