Blendi Fevziun siç nuk e kemi parë asnjëherë kështu…

Gazetari dhe moderatori më i famshëm në Shqipëri, Blendi Fevziu është duke shijuar disa ditë pushimi në Greqi.

Nga fotot e fundit që ka postuar në platformat sociale, ai duket mjaft i lumtur dhe i relaksuar dhe ka lënë pas krahëve ditët e lodhshme në “Opinion”.

Në këto foto fansat duket se kanë pikasur një detaj në veshjen e gazetarit duke shpërndarë me shpejtësi forot në të gjitha rrjetet sociale.

I rehatuar në plazh, gazetari ka harruar ose lënë enkas këmishën të pakopsitur deri në fund, duke treguar pak më shumë seç duhet.

Gjithsesi ai duket në formë mjaft të mirë dhe kjo është e pamohueshme.

TE TJERA

spot_img