Tea Trifoni bën gjoksin, dalin pamjet (foto)

Tea Trifoni, krahas humbjes së peshës, ka zgjedhur të ndryshojë edhe në pjesë tjera të trupit.

Së fundmi, përmes disa pamjeve të publikuara nga festa e ditëlindjes së Ana Kaurit, mund të shohim se Tea ka bërë ndërhyrje në gjoks.

Ajo kishte zgjedhur veshjen me ngjyrën e bardhë dhe një bluzë të hapur e cila i zbulonte se ka bërë ndërhyrjen.

Ndryshe, Tea vazhdon të mbetet një nga emrat më të komentuar në media rozë.

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare në rrjetet sociale, ku gazetarja Sonila Musai shfaqet me vello nusërie dhe Eni Tare,   ish-banori i...

“Po nuk pate lekë mjekët të lënë të vdesësh!”-rrëfimi i një shtatzëne në Tiranë

“Po nuk pate mundësi të lënë të vdesësh”, ky ishte një mesazh i ardhur në emisionin “Good Morning Albania”.   Gazetarja Adela Radovani e ftuar në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME