Tea Trifoni bën gjoksin, dalin pamjet (foto)

Tea Trifoni, krahas humbjes së peshës, ka zgjedhur të ndryshojë edhe në pjesë tjera të trupit.

Së fundmi, përmes disa pamjeve të publikuara nga festa e ditëlindjes së Ana Kaurit, mund të shohim se Tea ka bërë ndërhyrje në gjoks.

Ajo kishte zgjedhur veshjen me ngjyrën e bardhë dhe një bluzë të hapur e cila i zbulonte se ka bërë ndërhyrjen.

Ndryshe, Tea vazhdon të mbetet një nga emrat më të komentuar në media rozë.

TE TJERA

spot_img