Sokol Balla prezanton për herë të parë familjen e re

Gazetari i njohur, Sokol Balla ka prezantuar për herë të parë familjes së tij të re.

Ai është shfaqur me bashkëshorten dhe fëmijën e tij të tretë në krahë, pra bëhet fjalë për të bijën e vogël, e cila ka ardhur në jetë pak muaj më parë.

Vogëlushja quhet Brooklyn-Sayuri, ku emri i dytë i së voglës në japonisht përkthehet: Lule e vogël.

Kujtojmë që lajmin se është bërë baba për herë të tretë e konfirmoi vetë Balla. “Tashmë jam me tre fëmijë, nga njëra anë ndihem i plotësuar se në familjen tonë ne kemi qenë 3 fëmijë dhe unë tani jam si babai im, me tre fëmijë. Është një ndjenjë plotësimi shumë e bukur.”, tha gazetari disa muaj më parë.

TE TJERA