Do të bëhet nënë për herë të parë? Marina Vjollca tregon se si qëndron e vërteta

277

Moderatorja Marina Vjollca është e martuar me këngëtarin e njohur Getoar Selimi prej 4 vitesh dhe si gjithmonë pas celebrimit fansat presin një be bush.

Për këtë arsye shikojnë me vëmëndje të gjitha fotografitë apo detajet që mund të zbulojnë një lajm kaq të bukur.

Kështu ka ndodhur në fotografinë e fundit të Marinës ku ajo pozon me një çantë përpara e cila duket sikur i mbulon pjesën e barkut.

Ajo që ka shtuar akoma më shumë dyshimet është një postim tjetër në të cilin Marina falenderon zotin por pa treguar arsyen.

Gjithsesi ende as Marina as Getoari nuk kanë konfirmuar hapur akoma.