Bora Zemani shtatzënë? Moderatorja gjen emrin që do t’i vendosë fëmijës së saj të dytë (foto)

Sado që është përpjekur ta mbajë larg syrit të publikut, jeta private e Bora Zemanit ka marrë vëmendjen e të gjithëve,

sidomos sëfundmi pas ndarjes me aktorin dhe prezantuesin Donald Veshaj. Dihet gjithashtu që moderatorja bukuroshe ka edhe një fëmijë nga lidhja me Vin Velin, djalin Arbor.

Duket se Bora nuk ka ndërmend të ndalet këtu, madje ajo ka në plan që në ardhmen ta zgjerojë familjen dhe këtë e ka treguar vetë. Prezantuesja e “Për’puthen” nga ndarë në InstaStory një fragment nga filmi ikonik “Lion’s King” dhe shkruan: “Nëse një ditë do të kem një vajzë, ajo do ta ketë emrin Nala”, duke iu referuar kështu personazhes së njohur të Disney.

Sapo na tha që sëshpejti Arbori mund të bëhet me një motër? Nuk do të ishte çudi, megjithatë nuk dihet nëse Bora ka nisur një lidhje të re që pas ndarjes me Donaldin dhe se me kë pushoi në Turqi sëfundmi.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img