Biznesmeni gay nga Tepelena shfaqet majë takave dhe ironizon familjen normale

157

Biznesmeni i njohur gay me origjinë nga Tepelena, Elton Ilirjani sërish ka hedhur bombën e radhës me një video mesazh për të gjithë ndjekësit e tij.

I veshur me të zeza dhe një palë syze të vëna ai shfaqet i ngarkuar me dy qese me mbetje duke bërë lëvizje provokuese duke zbritur shkallët. Me këtë pamje krejt ndryshe ai ka ironizuar “Lëvizjen Pro Familjes”.

“Familja është e rëndësishme për të gjithë ne! Ne kurrë nuk kërkuam shqetësime në familje! Ne po kërkojmë Familjet TONA!”, shkruan biznesmeni krahas videos.