Zjarr i madh në Turqi. Kejvina Kthella në panik, sheh tmerrin me sy

356

Kejvina Kthella dhe i dashuri i saj, deri tani misterioz, po shijonin pushimet se bashku në Bodrum, Turqi.

 

Por zjarret që përfshinë destinacionit turistik i kanë prishur planet ish-velinës, madje i ka zbuluar mashkullin që e shoqëronte gjatë këtyre ditëve të nxehta.

 

Teksa vendi u përfshi nga flakët këngëtarja serbe, Jelena Karleusa, e cila rastisi në të njëjtin vend me bionden seksi, ka filmuar Kejvina Kthellën në momente paniku.

 

Në disa momente, ajo shihet e frikësuar dhe fillon duke qarë, ndërsa i dashuri e ngushëllonte dhe mundohej ta qetësonte.

 

Lexo edhe:   “Jam më e mirë se ish-i yt”/ Kujt i drejtohet Ilda Bejleri?