Ndërron mendje, e reja denoncon bashkëjetuesin, më pas tërheq padinë dhe qëllon me gurë policët

168

Një grua nga Pogradeci ka denoncuar për shunë bashkëjetuesin e saj në polici.

 

Në njoftimin e policisë thuhet se e reja me inicialet E.S., ka kallëzuar 28-vjeçarin me inicialet D.Sh., por kur policia ka shkuar të prangosë këtë të fundit, ajo ka nisur të qëllojë efektivët me gurë.

 

Gruaja është konfliktuar me efektivët dhe ka kërkuar që të tërhëeqë kallëzimin për bashkëjetuesin.