“Meshkujt janë të gjithë njësoj”, vajza e Niko Peleshit probleme me të dashurin…?

92

Vajza e ministrit Niko Peleshi, Aleksia Peleshi në një video të publikuar në rrjetet sociale,

ka bërë një sfidë në Tik-Tok ku flet me veten e saj ku thotë se të gjithë meshkujt janë njësoj dhe i tregon se si i dashuri i ka vonuar mesazhet dhe ajo i ka bërë bllok.

Pjesë nga biseda:

Aleksa Peleshi: Të gjithë meshkujt janë njësoj të gjithë janë plehra.

Aleksia Peleshi: Pse mi goc

Aleksia Peleshi: Më vonoi derri mesazhin dhe i thashë të mos më shkruante më, i bëra bllok gjithandej. Dhe ai më bëri atë që s’ma ka bërë njeri, s’më shkruajti

Aleksia Peleshi: Por si të të shkruante, i ke bërë bllok.

Aleksia Peleshi: Me e-mail, apo e-mailin e përdor me fol me naj zhulse ai. Prit se m’paska shkruar në Facebook, hë jeta ime sa i mirë është.