“E pranon vetë” Berisha i nxjerr videon Ramës dhe bashkëpunëtoreve të tij…

173

Ish-kryeministri Sali Berisha ka nxjerrë një video, ku sipas tij tregohet e vërteta mbi qeverinë e Edi Ramës dhe pasurimit të bashkëpunëtorëve të tij.

“E pranon vetë” , shkruan Berisha krahas pamjeve që poston.

“Peshku qelbet nga koka”, deklaronte në një intervistë kreu i qeverisë.

Ndërkohë që në videon e shpërndarë janë përfshirë disa nga bashkëpunëtorët me të afërt të Ramës të akuzuar shumë herë nga opozita për abuzime.

https://fb.watch/753xUOEY7D/