“Kur e ke humbur vi*gjërinë? Moderatorja e njohur shqiptare iu jep fansave përgjigjet që nuk i prisnin

178

Moderatorja e njohur shqiptare, Lei Kraja mbrëmjen e djeshme ka ndarë pak kohë me fansat e saj duke iu përgjigjur pyetjeve pikante që ata i kanë drejtuar.

Mes tyre kishte edhe pyetje të sikletshmet, të cilave Lei iu përgjigj pa hezituar.

“Kur e ke hequr virgjërinë?”, ishte njëra prej pyetjeve që iu drejtua.

“Me datën… Nuk është puna juaj”, shkroi moderatorja simpatike.

Një tjetër e ka pyetur Lein nëse do të dashurohej me një djalë që s’ka pasuri.

Lei u përgjigj: “Ummm, jo. Kam punuar shumë për të bërë regres. Pres më lart nga partneri”.

Kraja shfaqet e kuruar deri në detaje si në televizion, ashtu edhe në rrjetet e saj sociale.

“Një nga të paktat femra të ekranit që je njësoj si në televizion, si live. Je shumë se k si”, i shkroi një tjetër ndjekës.

Mirëpo Lei tha: “Sigurisht që përdor photoshop, por mendohem shumë të jem afër reales”.

Pak ditë më parë, moderatorja rrëfeu edhe momentin më të frikshëm në jetën e saj, kur një person donte ta rrëmbente me makinë në mes të natës, gjatë kohës që punonte dhe jetonte në Nju Jork.