DAFINA NGACMON FANSIN NE KONCERT DHE E PARALAJMERON: MOS I KALLXO GEEK-UT!

Tashme me ardhjen e sezonit veror kane filluar edhe koncertet. Dafina Zeqiri eshte nje nder emrat mjaft te dashur ne muzike dhe axhenda e saj eshte full me koncerte.

 

Se fundmi ne rrjet po qarkullon nje video e Dafines ne koncert e cila i shkel syrin nje fansi. Pas kesaj vazhdon duke kenduar dhe i afrohet serish: Mos i kallxo Geek-ut”- i thote ajo duke i bere zemren me duar.

 

Nderkohe qe Dj Geek duket ne cep te skenes. Prej disa kohesh Geek dhe Dafina kane pranuar marredhenien e tyre dhe nuk ngurrojne ta shprehin edhe ne rrjetet sociale.

 

Tashme me ardhjen e sezonit veror kane filluar edhe koncertet. Dafina Zeqiri eshte nje nder emrat mjaft te dashur ne muzike dhe axhenda e saj eshte full me koncerte.

 

Se fundmi ne rrjet po qarkullon nje video e Dafines ne koncert e cila i shkel syrin nje fansi. Pas kesaj vazhdon duke kenduar dhe i afrohet serish: Mos i kallxo Geek-ut”- i thote ajo duke i bere zemren me duar.

 

Nderkohe qe Dj Geek duket ne cep te skenes. Prej disa kohesh Geek dhe Dafina kane pranuar marredhenien e tyre dhe nuk ngurrojne ta shprehin edhe ne rrjetet sociale.

 

TE TJERA

spot_img