HYRJELAJMESHOWBIZ“Jam paragjykuar se jam nga Tropoja”/ Soni Malaj: Më thonin maloke…

“Jam paragjykuar se jam nga Tropoja”/ Soni Malaj: Më thonin maloke…

Soni Malaj është prej vitesh në tregun muzikor shqiptar dhe mbetet një ndër artistet e preferuara, për të cilën publiku ka përherë interes.

 

Këngëtarja ka qenë ditën e sotme e ftuar në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” ku ka rrëfyer vështirësitë me të cilat është nd eshur gjatë karrierës së saj, duke treguar se është ndeshur me paragjykime në lidhje me origjinën e saj, Tropojën

 

 

“Paragj ykimi ka qenë shumë i madh. Thonin hajt se prej Tropoje, maloke. Por nga e keqja ishte dhe e mira se nuk është se më nga cm onin shumë. Nuk kam patur nga cm ime që mund të ndodhin shpesh në showbizz. E kam parë dhe nëpër komente këtë gjë.“, tregoi këngëtarja.

 

Po ashtu, Soni tregoi mësimin më të madh që ka marrë nga babai i saj i ndjerë.

 

“Babi ka qenë gjithmonë mashkulli tipik verior. Thoshte gjithmonë të jesh me këmbë në tokë, kishte pjesën e virtyteve, nuk e ka pas qejf mos seriozitetin. Më thoshte ti je femër, duhet me qenë serioze. E kishte bezdi të mospaturit një personalitet të fortë dhe karakter.”

TE TJERA

spot_img