“Sa fshatare që je…”, plas keq mes Rudina Dembacaj dhe fanses

136

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj nuk i kursen aspak komentet në rrjete sociale kundrejt komentuesve.

Prej disa ditësh, artistja ka udhëtuar drejt Turqisë së bashku me familjen e saj dhe disa të afërm të tjerë për të kaluar disa ditë pushimi.

Mirëpo ajo ka marrë një koment që nuk i ka pëlqyer aspak.

“Sa fshatare që je, si mundet?! Më vjen keq thjesht për modelin e keq që i përcjell vajzave të reja!”, i shkruante një ndjekëse, se cilës Rudina iu përgjigj me ironi: “Ehhh, të paktën të vjen keq!”.

Pasi mori mbështetjen e disa komentuesve të tjerë, Rudina shtoi: “Zilia zemër errëson sytë e miletit. Zili për dashurinë sidomos”.