Mama me 3 fëmijë/ Aktorja e Portokallisë i nxjerr sheshit të gjitha: U cmend rrjeti pas saj

196

Një nga aktoret më të preferuara për publikun shqiptar, e cila përveç talentit në aktrim ka spikatur gjithmonë edhe për bukurinë dhe format trupore, vjen me foto tepër pro vokue se në rrjete sociale.

 

 

Bëhet fjalë për bukuroshen tropojane, Arjola Demiri, e cila herë pas here merr gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj dhe jo vetëm. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka publikuar dy poza.

 

Demiri nuk nguron që të postojë fotot në “Instagram”, teksa po shijon pushimet në Himarë.