HYRJELAJME‘Çfarë shembulli je për vajzën tënde’, Xhensila Myrtezaji kritikohet pas publikimit të...

‘Çfarë shembulli je për vajzën tënde’, Xhensila Myrtezaji kritikohet pas publikimit të kësaj fotoje

Xhensila Myrtezaj është në qendër të vëmendjes me çdo postim. Ajo nuk po ndalet së ekspozuari trupin e saj, për të cilin ndihet mjaft krenare.

Shumica e fansave po e kritikojnë atë dhe paraqitjet tejet provokuese duke i thënë që është shembull i keq edhe për vajzën e saj.

‘Aaa ti je kokrra e idiotes pz nene me femij shiko si je bere cfare shembulli I jep vajzes ti moj. Je femer zero ???’, ishte një reagim i një ndjekësit.

TE TJERA

spot_img