Shkurte Gashi thyen “rregullin” dhe publikon …

Shkurte Gashi e ka mbajtur jetën private larg vëmendjes së publikut. Këngëtarja nga Kosova i surprizoi të gjithë me ardhjen në jetë të djalit, pasi e mbajti shtatzaninë të fshehtë. Në një intervistë të dhënë së fundmi, ajo tregoi dhe arsyen pse e mbajti lidhjen dhe shtatzaninë larg syrit të publikut.

 

“Unë nuk kam dashur ta bëjë publike lidhjen me Albertin para, sepse nuk kam dashur të merren mediat dhe portalet me mua ose thjeshtë me jetën e Albertit se nëse unë jam artiste dhe fytyrë publike, Alberti ka një profesion tjetër edhe tash nuk duhet ta vuajë ai këtë pjesën time, edhe të merren mediat me të”, tha këngëtarja.

 

Ndërkohë, së fundmi ajo ka ndarë publikisht dhe foton e parë me partnerin. Ajo shihet e ulur pranë pianos ndërsa partneri ndodhet pranë tij. Ajo ka zgjedhur të mos komentojë asgjë, por thjesht ka etiketuar Albertin.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img