Shkurte Gashi thyen “rregullin” dhe publikon …

Shkurte Gashi e ka mbajtur jetën private larg vëmendjes së publikut. Këngëtarja nga Kosova i surprizoi të gjithë me ardhjen në jetë të djalit, pasi e mbajti shtatzaninë të fshehtë. Në një intervistë të dhënë së fundmi, ajo tregoi dhe arsyen pse e mbajti lidhjen dhe shtatzaninë larg syrit të publikut.

 

“Unë nuk kam dashur ta bëjë publike lidhjen me Albertin para, sepse nuk kam dashur të merren mediat dhe portalet me mua ose thjeshtë me jetën e Albertit se nëse unë jam artiste dhe fytyrë publike, Alberti ka një profesion tjetër edhe tash nuk duhet ta vuajë ai këtë pjesën time, edhe të merren mediat me të”, tha këngëtarja.

 

Ndërkohë, së fundmi ajo ka ndarë publikisht dhe foton e parë me partnerin. Ajo shihet e ulur pranë pianos ndërsa partneri ndodhet pranë tij. Ajo ka zgjedhur të mos komentojë asgjë, por thjesht ka etiketuar Albertin.

 

Luizin e duan shqiptarët, por ja pse po merr vazhdimisht dènime nga ‘Big Brother’

Luizi dhe Olta kanë thyer rregullat e shtëpisë. Ata folën për nominimet, një rregull ky që ndalohet nga Vëllai i Madh, të diskutohet në...

Vjen oferta e madhe per Luizin dhe pse eshte akoma brenda ne BBV. Kontrata e pare i ofrohet nga…

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...