“Të gjitha firmato”, këngëtarja shqiptare “mburret” me garderobën e saj

Me anë të një video në instastory këngëtarja kosovare Loredana Zefi nuk ka hezituar të tregojë garderobën e saj, shkruan lajmi.net.

 

Siç dihe Lori është tip sportiv ndaj fillimisht kapi në video atletet e saj firmato të cilat ia kemi parë mbathur në klipe e foto të ndryshme.

 

Ndërkohë që nuk përtoi të tregojë edhe një pjesë nga rrobat e saj.

 

Së fundmi, Lori dhe Mozzik dje kanë publikuar bashkëpunimin e ri “Nëse don”.

 

TE TJERA