HYRJELAJMESHOWBIZDjali i Jozefina Topallit lë pas historinë e dashurisë me moderatoren shqiptare,...

Djali i Jozefina Topallit lë pas historinë e dashurisë me moderatoren shqiptare, kapet ‘mat’ për pushime me bionden misterioze

Djali i ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli duket se e ka lënë pas krahëve historinë e dashurisë me moderatoren Eva Murati dhe ka nisur një lidhje të re.

Ne media po qarkullojnë disa foto ku Genar Topalli shihet duke drekuar në një restorant në Vlorë ku ka shkuar me pushime me të dashurën e tij të re.

Vajza është bionde, simpatike, ndryshe në portret nga Eva dhe nuk duket të jetë një person i njohur. Ndërkohë, Genari, tashmë i diplomuar, me siguri që do ketë marrë ndonjë drejtim profesional në jetën e tij dhe mund të jetë edhe më i pjekur, por edhe me më shumë eksperiencë për t’u futur në një lidhje.

TE TJERA

spot_img