Djali i Jozefina Topallit harron Eva Muratin, kapet mat me nje bjonde

212

Prej shume kohesh moderatorja Eva Murati ka qene ne nje lidhje me djalin e Jozefina Topallit, Genarin.

Por duket se pas ndarjes Eva ka vazhduar jeten e saj profesionale dhe eshte fokusuar tek karriera e tij.

Nderkohe ne anen tjeter Genari eshte kapur mat nga Panorama Plus me nje vajze bjonde mjaft simpatike. Ajo eshte e panjohur per publikun por duket se ka rrembyer zemren e Genarit.

Ata kane qene duke drekuar vetem te dy.