Meta “arratiset” nga Presidenca dhe ‘fillon punë’ si model reklamash (FOTO)

248

Presidenti Meta duket se ka marrë pushimet e parakohshme dhe është larguar nga presidenca duke u “arratisur” në det.

 

Një foto e publikuar në rrjetet sociale Meta shihet pranë detit, me një birrë në dorë dhe i buzëqeshur.

 

Pas këtij veprimi në rrjet ka plasur gallata me presidentin Ilir Meta. Shikoni një nga fotot që po qarkullon në rrjet.