“M’u dhimbs, por u shërua shpejt”, çifti i Përputhen 40 pëson aksident

244

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”, Gilberta Simoni është tepër aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht ndan detaje nga jeta e saj private.

Një ditë më parë një ndjekës e ka pyetur në lidhje me një aksident që ka pësuar sëbashku me Ilirin, gjatë udhëtimit me makinë.

“Shpresoj të ketë kaluar pa problem incidenti që patët e të jeni shëndoshë e mirë”, i shkruan fansi, të cilit Gilberta i përgjigjet: “Problem pati vetëm makina.

Kur erdhën ta merrnin mu duk si ambulanca që merr të sëmurin. M’u dhimbs, por u shërua shpejt”.