Është 44 vjeçe, por duket 24, kush është këngëtarja shqiptare që ekspozon të pasmet dhe as e vë ujin në zjarr për komentet negative

147

Ledina Çelo ka “turbulluar” sërish ujërat në rrjete sociale, pas fotos së fundit të publikuar në Instastory.

Ajo shihet e shtrirë në një ambient rezidence të zbukuruar me bar, teksa merr rreze dielli në këto ditë zhegu.

Në njërën prej tyre këngëtarja është kthhyer me të pasmet nga kamera duke ekspozuar asetet të cilat e bëjnë të duket më e re seç vërtetë është. Sigurisht, çdo 44-vjeçare do e kishte zili trupin e saj elegant dhe të mirëmbajtur.

Më herët këngëtarja ka publikuar shumë foto sensuale në Instagram duke marrë komente pozitive, por nuk kanë munguar dhe komentet negative, të fansave që e kritikojnë për stilin e fotove që poston, në raport me vitet që mban mbi supe.

Mirëpo Ledinës aq i bën dhe duket se këngëtarja nuk i merr shumë për bazë kritikat, përkundrazi.