“Paske zhduk krahun oj zemër”, ndjekësit akuzojnë këngëtaren shqiptare se e ka tepruar me photoshopin

216

Këngëtarja Leonora Jakupi është një ndër femrat më të bukura shqiptare por së fundmi disa ndjekës i janë kthyer këngëtares.

Në imazhin e fundit të publikuar në Instagram, këngëtares i mungon krahu dhe fansat e kanë pyetur ku e “zhduku”.

“Photoshop-i ta paska zhduk edhe krahun oj zemër”- i komenton një prej ndjekësve, ndërsa të tjerët shkruajtën: “’Krahun e majtë ku e ke lënë?’, ‘Ku është krahu’, ‘Ku e ki dorën more’.”

Ndërkohë këngëtarja ka vendosur që të mos reagojë pas këtyre komenteve në foton e saj.