“Nuk dua burrë”, Hygerta Sakos i vjen në majë të hundës dhe i përgjigjet troç gazetarit: Më ka dalë nami…

Hygerta Sako është një ndër figurat më të komentuara nga mediat rozë. Ish-Miss Shqipëria ’95 edhe pse kanë kaluar shumë vite që prej kurorëzimit të saj vazhdon të jetë po aq e bukur dhe terheqëse sa dikur. Këto ditë të nxehta vere Hygerta ka vendosur që ti kalojë së bashku me nënën dhe vajzën e saj në bregdetin e Vlorës.

 

Shpesh herë moderatorja e sportit është lakuar nga mediat se është në kërkim të një partneri, mirëpo këto “thashetheme” i kanë ardhur në majë të hundës Hygertës e cila na i bën të qartë njëherë e mirë që “nuk do burrë” dhe nuk është e dashuruar.

 

“Unë po i kaloj pushimet me vajzën dhe me nënën time. Nuk më rreh zemra për askënd në Vlorë. Më rreh zemra vetëm për Vlorën. E dua shumë Vlorën, rrënjët e mia janë në Vlorë. Nuk kam askënd që më rreh zemra. Se më ka dal nami që dua burrë. Nuk dua burrë, nuk dua askënd”, ka thënë ajo për “Ora Verore”.

TE TJERA

spot_img