Kur gruaja ta bën 8 me 2, Salsano Rrapi dhëndër në Dhërmi

191

Ditën e kaluar ai festoi ditëlindjen dhe fill të nesërmen lidhi kurorë me partneren e tij, aktoren Erjola Kakeli.

Dyshja kanë dy vajza dhe prej vitesh bashkëjetojnë me njëri-tjetrin dhe sapo lidhën kurorë në jug të Shqipërisë.

Lajmin e bukur e kanë konfirmuar miqtë e tyre të cilët kanë postuar në rrjetet sociale foto dhe video nga ceremonia. Kjo e fundit ishte e vogël por mjaft e këndshme ndërsa çifti shkëmbyen unazat në bregdet në Dhërmi.