Sensual edhe kur mbush makinën me karburant, provokon biznesmeni gay (VIDEO)

201

Biznesmeni gay, Elton Ilirjani, së fundmi ka postuar një video tepër pr ov oku ese në rrjete sociale!

Në videon e ndarë me ndjekësit e tij, Eltoni shfaqet duke mbushur me karburant makinën,

i mbështetur pas saj dhe duke marrë poza sensuale.

https://www.instagram.com/reel/CRfZqCaDx14/?utm_medium=copy_link